Volkswagen CC Led Far Seçenekleri

Aracınız için daha güçlü aydınlatma seçenekleri arıyorsanız Joyecar’da bulabileceğiniz led far seçenekleri arasından aracınız için en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

Volkswagen CC'ye led far takılabilir mi?

Pek çok farklı marka ve modelde araç için kullanılan led farlar, Volkswagen CC araçlara da uygun olup, takılabilir.

Hangi yıl aralıklarında Volkswagen CC için led far takılabilir?

2012 yılı ve sonrasında üretilmiş olan Volkswagen CC araçlar için Joyecar’da led far bulunabilmektedir.

Volkswagen CC led farları nelerdir?

Her marka ve model araç için led far seçimi değişebilir. Soket tipi uyumluluğu, lümen değeri, şimşek etkili olup olmaması gibi bazı diğer özellikler de yine led far seçiminde rol oynar. Joyecar’da bulabileceğiniz H7 soket tipine sahip olan led far seçeneklerini Volkswagen CC aracınız için tercih edebilirsiniz.

Volkswagen CC led far nasıl takılır?

Öncelikle akünün farlara giden elektrik bağlantısının kesilmesi gerekir. Aksi halde yapılacak olan işlem sırasında akünün sigortasının atması söz konusu olabilir. Elektriği kesmek için en güvenilir yöntem akü kutup başlarının sökülmesidir. Bu durum mümkün değilse bile kontağın kapalı olduğundan emin olunmalıdır. Bunun akabinde ise far lamba kapakları açılarak içindeki eski lambalar soketinden çıkarılır. Yeni lambaların takılmasından sonra da yuvasına yerleştirilerek kapaklar kapatılır. Aracı çalıştırdığınız zaman farların yanması halinde seyir için farlarınız hazırdır. Araç çalıştığında farların yanmaması halinde ise öncelikle artı ve eksi kutupları doğru şekilde taktığınıza emin olmalısınız. Yine de farlar çalışmazsa bir uzmandan destek alabilirsiniz.

Volkswagen CC led far takarken nelere dikkat edilmelidir?

Öncelikle aküden far bölümüne elektrik gitmediğine emin olmalısınız. Bununla birlikte eğer iç aydınlatma için lamba takılacaksa da lamba anahtarlarının kapalı olduğundan emin olmalısınız.

Volkswagen CC paketinde hangi ledler bulunur?

İç aydınlatma kapsamında  tepe lambası,  tavan lambası, güneşlik lambası, kapı altı lambası, bagaj lambası ve torpido lambası bulunmaktadır.

İç aydınlatma led farları nelerdir?

Ön ve arka tavan lambaları, kapı aydınlatmaları, bagaj aydınlatması gibi aracın içinde bulunan lambaların hepsi iç aydınlatmaya dahildir.

Led far ömrü ne kadardır?

2-10 yıl arasında olması beklenen led farların ömürleri kullanım sıklığına ve bakımlarının ne derece düzenli yapıldığına göre değişiklik gösterebilir. Gece seyir halinde olan bir aracın far kullanım sıklığı ile yoğun olarak gündüzleri seyir halinde olan bir aracın far kullanım sıklığı arasında fark vardır. Bu sebeple de farların ömrü değişebilir. Bununla birlikte gerekli olan bakım ve onarımların yapılmaması da farların zarar görerek ömrünün kısalmasına sebep olabilir.

Volkswagen CC paketi kapsamında takılan led farların özellikleri nelerdir?

Her biri uzun ömürlü, lümen değeri yüksek ve 1 yıl garantili, kaliteli ürünlerdir.

Volkswagen CC led far uygulamaları nasıl olmalıdır, destek alınmalı mıdır?

Eğer bu konu hakkında hiçbir bilginiz yoksa bir uzman desteği almanız çok daha iyi olacaktır.

Volkswagen CC modellerinde iç aydınlatmayı değiştirmek faydalı mıdır yoksa zararlı mıdır?

Aracın aydınlatması için gerekli olan montaj işleminin doğru şekilde yapılması ve kaliteli bir far seçiminde bulunulması halinde araç için hiçbir tehlike söz konusu değildir.

Volkswagen CC modellerinde  araç ön ve arka aydınlatma kapsamına neler girmektedir?

Uzun ve kısa farlar, sinyaller , stop ve park lambaları ile plaka aydınlatması aracın ön ve arka aydınlatma sistemi içinde yer alır.

Volkswagen CC gibi araçlarda ön far seçimi nasıl olmalıdır?

Aracınız için uygun soket tipine sahip olan led farlar arasından uygun olan bir seçenek ile farlarınızı değiştirebilirsiniz. Bunun için ekstra özelliklere ve lümen değerine dikkat etmeniz gerekir.

 

Siz de Volkswagen CC aracınız için en ideal seçenekleri Joyecar’da bulabilirsiniz.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR