Volkswagen Jetta Led Far Seçenekleri

Aracınızın far performansının çok daha güçlü olmasını istiyorsanız Joyecar’da aracınıza uygun olan led far seçenekleri arasından hemen tercihinizi yapabilirsiniz.

Volkswagen Jetta'ya led far takılabilir mi?

Her üretim yılı için geçerli olmamakla birlikte Volkswagen Jetta’nın bazı serilerine göre değişen yıllarda led far uygulaması yapılması mümkündür.

Hangi yıl aralıklarında Volkswagen Jetta için led far takılabilir?

Joyecar olarak Volkswagen Jetta Mk5 için 2005 ve üzeri, Volkswagen Jetta Mk6 için ise 2011-2017 yılları arasında üretilmiş olan araçlar için Joyecar’da aracınıza uygun olan led farları bulabilirsiniz.

Volkswagen Jetta led farları nelerdir?

H7 , H4 soket tipinin uyumlu olduğu Volkswagen Jetta far modellerinde farklı lümen değerlerine ve şimşek etkisine sahip olan led farları kullanabilirsiniz. 

Volkswagen Jetta led far nasıl takılır?

İlk adım olarak aküden farlara gelen elektriğin kesilmesi gerekir. Bunun için tercih edebileceğiniz en sağlıklı yöntem ise akünün kutupbaşlarını sökmektir. Eğer böyle bir imkanınız yoksa aküden gelen elektrik akımını kesmek için mutlaka kontağın kapalı olduğuna emin olun. Ayrıca iç aydınlatmalar için de yine lamba anahtarlarını kapatmalısınız. Bu işlemleri yaptıktan sonra aracınızın far kapaklarını çıkarmalısınız. Sonrasında ise eski lambaları yuvalarından söküp yenilerini takın. Kapaklarını da tekrar taktıktan sonra aracınızı çalıştırıp farların yanıp yanmadığını kontrol edin. Eğer farlarınız yanmıyorsa (+) ve (-) kutupları yanlış yerlere takmış olabilirsiniz. Teknik bir problemi araştırmadan önce bu konuda da bir kontrol yapabilirsiniz.

Volkswagen Jetta led far takarken nelere dikkat edilmelidir?

En önemli nokta aküden gelen elektriğin kesilmiş olmasıdır. Bunu yaptıktan sonra ise eski lambaların düzgünce sökülmesine ve yenilerinin de düzgün bir şekilde takılmasına dikkat etmelisiniz.

Joyecar kapsamında Volkswagen Jetta iç aydınlatma paketinde hangi ledler bulunur?

Volkswagen Jetta Mk5 led far paketinde 12 parça iç aydınlatma seti bulunur: 3 ön tavan lambası, 3 arka tavan lambası, 2 güneşlik lambası, 2 kapı lambası, 1 torpido lambası, 1 bagaj lambası.

Volkswagen Jetta Mk6 led far paketinde 10 parça iç aydınlatma seti bulunur: 2 ön tavan lambası, 2 arka tavan lambası, 2 güneşlik lambası, 2 kapı lambası, 1 torpido lambası, 1 bagaj lambası.

İç aydınlatma kapsamında hangi led farlar bulunur?

Araç içindeki aydınlatmanın tümü iç aydınlatma setinin içinde yer alır.

Led far ömrü ne kadardır, nasıl uzatılabilir?

Genel itibariyle 2-10 yıl arası uzunluğunda ömrü olan led farın gereken tüm bakımlarının yapılması ve kaliteli bir led far seçilmesi ile birlikte uzun ömürlü olması her zaman mümkündür.

Volkswagen Jetta paketi kapsamında takılan led farların özellikleri nelerdir?

Joyecar ile 1 yıl garanti kapsamında bulunan led farlar, aracınız ile birebir uyumludur. Farklı lümen değerlerinde ve farklı özelliklerde bulabileceğiniz led farları gereken bakımı yapmanız halinde uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Volkswagen Jetta led far uygulamaları nasıl olmalıdır, destek alınmalı mıdır?

Daha önce hiç deneyiminiz yoksa alanında uzman birinden yardım almanız çok daha doğru olacaktır.

Volkswagen Jetta modellerinde iç aydınlatmayı değiştirmek zararlı mıdır?

Doğru bir ürün seçimi ve uygulama ile araç içi aydınlatmanızı değiştirmenin hiçbir zararı yoktur.

Volkswagen Jetta araç ön ve arka aydınlatma kapsamına neler girmektedir?

Kısa ve uzun farlar , sinyal lambaları , stop ve park lambaları ile plaka aydınlatması.

Volkswagen Jetta gibi araçlarda ön far seçimi nasıl olmalıdır?

Uygun bir soket tipi ile seçeceğiniz far lümen değerleri ve şimşek etkili olup olmamasına bağlı olarak seçilmelidir. Bu noktada da tercihinize bağlı olarak bir seçim yapabilirsiniz. 

 

Siz de hemen aracınız için uygun olan far seçim için Joyecar’dan alışveriş yapabilir ya da iletişime geçebilirsiniz.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR