Üstün Performanslı H3 Led Far Çeşitleri

Aracınızı üstün performanslı bir sis farı ile buluşturmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizler için yeni nesil teknolojilerle geliştirilen H3 far çeşitleri en doğru tercih olacaktır. Farklı soket tipleri ile uyumlu olarak tasarlanan ve uzun kullanım ömrü beklentisini karşılayan far çeşitlerini şimdi mercek altına alın. Aracınıza uygun olanı seçerek online sipariş verin. 

Mini slim kasaya sahip olan h3 soket yuvasına hızlı ve kolay bir şekilde takılabiliyor. Hızlı montaj özelliği sayesinde satın aldığınız farları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. CSP teknolojisiyle geliştirilen bu ürünler ufuk ve odak çizgisi oluşturuyor ve aracın güvenli bir şekilde kullanılmasına olanak tanıyor. En iyi led far çeşitleri arasında yer alan Joyecar H3 led far modellerini uygun fiyata satın alın, yıllarca kullanın!

H3 Led Far Nedir?

Anında tam parlaklığa ulaşarak şimşek etkisi yaratan, araçlarda yüksek performanslı led far ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak geliştirilen far çeşitlerinden biri de H3 led farlardır. Çoğunlukla sis farı olarak kullanılan bu ürünler uzun kullanım ömrü sunuyor olmasıyla da araç sahipleri tarafından tercih edilir. 

H3 Led Nasıl Takılır?

Aracın far kapağı sökülmesi ve ardından mevcut ampul yuvadan çıkarılmalıdır. Aynı yuvaya h3 led lamba takılmalı ve sonrasında far kapağı yeniden kapatılmalıdır. H3 led ampul nasıl takılır sorusunun yanıtı oldukça basit. Birkaç dakika içerisinde ampulün takılması işlemi tamamlanır. H3 led farlar araçların orijinal far yuvasına takılarak kullanıldığından ekstra olarak elektrik aksamının kullanılmasına gerek duyulmaz. 

Şimşek Etkisi Nedir?

Led ampul çeşitlerinin araçlarda selektör yapılması sırasında parlak ve beyaz bir ışık vermesi yani şimşek çakması gibi bir görüntünün ortaya çıkması, şimşek etkisi nedir sorusunun yanıtıdır. H3 led lambalar da şimşek etkisine sahip olan far çeşitleri arasında yer alıyor. 

H3 Led Takarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kullanılan h3 led far modelleri ile aracın far yuvasının ölçüleri birbirine uygun olmalıdır. Bu nedenle seçtiğiniz led far modelinin aracınızın far yuvasına uygun olup olmadığını bilmelisiniz. Far kapağının led ampulün takılmasının ardından sıkıca kapatıldığından emin olun. Ayrıca far kapağının kapatılması için seçilen led farın uzunluğunun da araç modeline uygun olması önem taşıyor. 

 

CSP Led odaklamalı olarak üretilen, 6500K beyaz ışık veren far çeşitleri arasında indirimli olarak satın alabileceğiniz modelleri de göreceksiniz. Aracınızı üstün performanslı bir far modeliyle daha güvenli şekilde kullanmak için acele edin. Kolay montaj, yüksek kalite ve uzun kullanım ömrü gibi beklentilerin tamamını karşılayan H3 led far modelleri burada! 


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR