1

Volkswagen Marka Araçlarda Led Far Seçenekleri

Aracınızın aydınlatmasında daha güçlü bir teknolojiyi kullanmak için led aydınlatma seçimi yapmak istiyorsanız Volkswagen marka araçlar için en iyi seçenekleri Joyecar’da bulabilirsiniz.

Joyecar'ın led far modellerinin çalışma prensibi nedir?

Araçlardaki far çalışma prensibinin temeli her marka ve modelde aynıdır. Halojen olan farlar gibi led olan farlar için de aküden gelen elektrik enerjisinin far lambalarının yuvasına sorunsuz şekilde ulaşması gerekir. Elektriğin gelmesi ile birlikte lambaların da montajı doğru şekilde yapılmışsa eğer farlar çalışmaya başlar.

Araçtan araca led far değişir mi? Her araç için aynı led far olmaz mı?

Pek çok marka ve modeldeki araç için aynı tipte led farlar kullanılıyor olsa da tek tip bir modelden ya da standarttan bahsetmek söz konusu değildir. Bu sebeple de Volkswagen marka araçlar için uygun olan led farların başka bir araç için uyumlu olmaması mümkündür. 

Hangi tip led far tercih edilmelidir? Araç tipine göre değişir mi?
Seçeceğiniz led farı öncelikle araç marka ve modeline göre değişen soket tipine uyumlu olarak tercih etmelisiniz.
H1
, H4 , H7 gibi pek çok farklı soket tipine göre bir seçim yaptıktan sonra bu kez de lümen değerlerine, şimşek etkili olup olmamasına göre tercihte bulunabilirsiniz. Tıpkı marka ve modele göre değişiklik gösterecek olan farlar araç tipine göre de farklılıklar gösterebilir.

Hangi araçlar led far tercih edebilirler?

Led far; soket tipleri ile yuvalara sahip olan her araçta kullanılabilir.

Volkswagen marka araçlarda farklı led far seçenekleri mi bulunmaktadır?

Volkswagen marka araçlar için farklı led seçenekleri bulunmaktadır. Volkswagen marka araçlar olan Passat, Beetle, CC gibi modeller için uyumlu olan soket tiplerinin yanı sıra lümen değerleri ve led farların sahip olduğu özellikler de farklı led farlar seçmenizi sağlayabilir.

Volkswagen marka araçlar için hangi led far modelleri tercih edilmelidir?

H7 soket tipinin yanı sıra başka serilerin de kullanılabileceği Volkswagen marka araçlarda şimşek etkili, farklı lümen değerlerine sahip, uzun ya da kısa far için led lambalar tercih edilebilir.

Volkswagen marka araçlarda led far nasıl takılır?

Farlara giden elektrik akımının kesildiğinden emin olunmalıdır. Mümkünse eğer akü kutup başlarını sökmek garantili bir çözüm olacaktır. Eğer bu imkan bulunmuyorsa bile mutlaka kontağın kapalı olduğuna emin olmalısınız. Akabinde ise far lamba kapaklarını sökmeli ve eski lambaları yuvasından çıkarmalısınız. Yeni lambaları taktıktan sonra ise farları yakarak son kontrolü yapabilirsiniz.

Volkswagen marka araçlarda kısa far, uzun far farkı nedir? Led far tercihi değişir mi?

Led far tercihi değişmez. Kısa ve uzun farlar arasındaki fark ise farın aydınlattığı mesafe oranında kullanım amacına bağlı olarak değişen aydınlatma hacmidir.

Aracıma uygun led farı bulabilir miyim?

Joyecar’da aracınız için uygun olan led far seçeneklerini bulabilirsiniz. Joyecar ile iletişime geçerek araç yılına, modeline ve markasına uygun led farları bulabilirsiniz.

Joyecar'da Volkswagen marka araçlar için led far seçenekleri ve paketleri bulunmakta mıdır?

Led far seçeneklerinin yanı sıra 2012 model ve üzeri olan araçların iç aydınlatması için de paketler bulunmaktadır.

Led far yanlış takılırsa ne olur, zarar verir mi?

Farın çalışması söz konusu olmaz. Teknik bir problemden önce (+) ve (-) kutupların doğru şekilde takıldığından emin olunması gerekir.

Takılan led farda titreme olur mu?

Şayet elektrik akımında bir sorun varsa ya da lambanın montajı doğru bir şekilde yapılmamışsa farda titreme görülmesi mümkündür.

Siz de Volkswagen marka aracınız için kaliteli, garanti ve uzun yıllar kullanabilme garantisi ile Joyecar’dan dilediğiniz farı seçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR