Şimşek Etkili H15 Led Far Modelleri

Çift flamanlı olarak tasarlanan H15 led far modelleri ile siz de aracınıza değer katın. Joyecar tarafından tasarlanan, en dayanıklı malzemeler ile üretilen H15 far modellerinde yüksek kaliteye siz de sahip olabilirsiniz. Yeni nesil araçlarda gündüz farı ve uzun far olarak rahatlıkla kullanılabilen led far modelleri, şimşek etkisine sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. 

Sitemizde farklı soket tipleri ile tasarlanan, süper mini slim kasaya sahip modelleri de göreceksiniz. 6500K beyaz renk ışık sunan led farlar, güçlü bir selektöre sahip olmak isteyenlerin ortak tercihi oluyor. CSP led odaklamalı olan, ufuk ve odak çizgisi oluşturabilen far modellerine şimdi sahip olabilirsiniz. Çift devre Canbus arıza ışığı söndürücü dekodere sahip olan H15 led farlar da burada!

H15 Led Far Nedir?

Sitemizde inceleyebileceğiniz h15 soket led far modelleri özellikle yeni nesil araçlarda kullanım için dizayn ediliyor. CSP sistemine sahip olan H15 led farlar gündüz farı ve uzun far olarak kullanılabilen ürünlerdir. 

H15 Led Nasıl Takılır?

Satın aldığınız h15 led lamba modelinin montajı için uzun uğraş vermeniz gerekmez. Aracın far kapağını dikkatlice çıkardıktan sonra far lambasını sökmelisiniz. Ardından H15 far lambasını yuvaya takarak far kapağını kapatmanız gerekiyor. Böylelikle yeni farın kullanıma hazır hale gelmesini de sağlamış olacaksınız. Led farların montajı hızlı ve kolay bir şekilde araç sahibi tarafından yapılabiliyor. Bu nedenle profesyonel destek almaya gerek duyulmuyor. 

Şimşek Etkisi Nedir?

Aracın selektör yapması sırasında parlak beyaz ışık çıkması durumuna şimşek etkisi denir. Özellikle led far kullanımı sırasında şimşek etkisinin ortaya çıkması mümkündür. Kullanılan led ışık ne kadar parlak olursa şimşek etkisi de o kadar güçlü olur. Çoğu zaman farda çakar etkisinin olduğu düşünülür. Oysa led farlarda çakar etkisi yoktur, şimşek etkisi araç kullanıcısının selektör yapması durumunda ortaya çıkar. 

H15 Led Takarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

H15 led far takılması sırasında dikkat edilmesi gereken öncelikli husus far kapağına ve far lambası yuvasına zarar verilmemesidir. Aynı zamanda farın yönünün doğru şekilde ayarlanmış olmasına da dikkat edilmesi gerekiyor. Far yönünün hatalı ayarlanması durumunda farın yolu aydınlatmadığını, daha üst bölümleri aydınlattığını görebilirsiniz. Bu yöntemle far lambasının doğru yönde takılıp takılmadığını anlayabilirsiniz. 

Joyecar olarak sizlere en kaliteli ve en dayanıklı led far modellerini düşük fiyat avantajları eşliğinde sunuyoruz. Şimşek etkili H15 led far için hemen siparişinizi verin.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR