Otobüs ve Kamyonlar İçin 24 Volt Led Far Modelleri

İhtiyacınız olan otobüs ya da kamyonlar için 24V led farı ise en doğru adrestesiniz. Çünkü sizler için hazırlanan ve üstün teknik özellikler ile donatılmış olan led far modellerini bu sayfada beğeniye sunuyoruz. Tamamı Joyecar kalitesini yansıtan led far modelleri arasından aracınıza uygun olanı anında bulabilir ve dakikalar içerisinde sipariş işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

CSP led odaklamalı, şimşek etkili ve aynı zamanda ufuk & odak çizgisi oluşturabilen far çeşitlerini uzaklarda aramayın. Son derece güçlü bir selektör sistemine de sahip olan ürün modelleri burada ve incelemenizi bekliyor. İlginizi çeken far sisteminin üzerine tıklayarak ne gibi özelliklerle donatılmış olduğu bilgisine hemen ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kullandığınız araca uygun olup olmadığını öğrenmek için de ürünlerine üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. 

H1 , H4 , H7 ve H11 led far modelleri mini slim kasa sistemine sahip olmasıyla da beğeni topluyor. 24V otobüs ve kamyonlar için tasarlanan far sistemlerinin tamamı 1 yıl garanti kapsamındadır. Dayanıklı ve güçlü materyallerden üretilen farlar uzun yıllar hiçbir sorun yaşanmadan kullanılabilir. Ani parlama yaparak şimşek etkisi oluşturan ve bu sayede en güçlü selektör sistemini sizlere sunan led far modelleri bütçe dostu fiyatlarıyla da yüz güldürüyor. Yüksek kaliteyi düşük fiyata satın alma fırsatı her daim Joyecar’da! 

Otobüs ve Kamyon Aydınlatma Çeşitleri Nelerdir?

Otobüs ve kamyonlarda gündüz farı , ön farı, park ve sinyal lambaları gibi aydınlatma ürünlerinin mutlaka kullanılması gerekir. Aynı zamanda geri vites, işaret lambası çeşitlerine de ihtiyaç olacaktır. Sis lambası da uzun yol araçları için en önemli aydınlatma ürünlerinden biridir. Araç içi aydınlatma ürünleri aracın karanlıkta daha konforlu bir şekilde kullanılabilmesini sağlar. Özetlemek gerekirse binek otoda kullanılan aydınlatma sistemlerinin tamamının otobüs ve kamyonlarda da olması gereklidir. 

Otobüs ve Kamyon Aydınlatma Nasıl Takılır?

Sitemizden temin edilen otobüs farı modelleri kolay montaj özelliği taşır. Bu özellik kamyon farı çeşitleri için de geçerlidir. Far kapağının açılması ve mevcut farın çıkarılması, led far modelinin aynı yere takılması, montaj için yeterli oluyor. Son olarak far kapağı kapatılır ve far sistemlerinin anında kullanılmaya başlanması sağlanır. 

Otobüs ve Kamyon Aydınlatma Kimler Tercih Edebilir?

Hangi marka ve model olursa olsun, aydınlatma ürünlerini tüm otobüs ve kamyon sürücüleri kullanmalıdır. Özellikle güvenli bir sürüş için kullanılması gereken aydınlatma sistemlerinde herhangi bir arıza olmaması büyük bir önem taşır. Önemli olan kullanılan kamyon ve otobüs modeline, markasına uygun olan aydınlatma sistemlerinin tercih edilmesidir. Bu noktada devreye giriyor ve Joyecar olarak sizleri en kaliteli aydınlatma sistemleri ile buluşturmaya devam ediyoruz. 

Otobüs ve Kamyon Aydınlatma Hangi Araçlara Uygun Değildir?

Otobüs ve kamyon modellerinde kullanılan aydınlatma sistemi aksamları farklıdır. Bu nedenle otobüs ve kamyon aydınlatma ürünleri otomobiller ve bu segmentte bulunan diğer araçlar için uygun değildir. Özellikle soket sistemleri daha farklı olduğundan binek oto için kullanılan bir far modelinin otobüs ya da kamyon için kullanılması mümkün olmaz. Her otobüs ve kamyon modeline her far çeşidi de uygun olmadığından araca uygun bir seçim yapılması önemlidir. 

 

Joyecar olarak en kaliteli otobüs ve kamyon lambaları çeşitlerini en uygun fiyatlarla satın alma şansını sizlere sunuyoruz. Uzun kullanım ömrüne sahip olan far modellerini inceleyerek bütçe dostu rakamlarla hemen satın alabilirsiniz. Siparişler kısa bir süre içerisinde adrese ulaşıyor ve hızlı kargo uygulamamız tüm otobüs ve kamyon far modelleri için geçerli oluyor. 


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR