$29.90 KDV Dahil
$35.90 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
$69.90 KDV Dahil
$75.90 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
$64.90 KDV Dahil
$69.90 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1

Joyecar H7 Led Far Modelleri

Yüksek performanslı ve şimşek etkisine sahip olan h7 led far modelleri Joyecar farkıyla buradan satın alınıyor. Farklı soket tipleri ile uyumlu olan, en dayanıklı materyallerden üretilen led far çeşitlerine sahip olmak için hemen sipariş verin. CSP Led odaklamalı olarak dizayn edilen led farlar, güçlü selektör performansına önem verenler için ideal bir seçim olacaktır. 

Beyaz renk veren, ufuk ve odak çizgisi oluşturan led far çeşitleri arasında aracınıza uygun olanı bulmak için ürünün üzerin tıklayın. Böylelikle hangi modelin hangi araç modelleri ile uyumlu olduğu bilgisine ulaşacaksınız. Uygun fiyatla üstün performanslı bir led far almak için doğru adres Joyecar! 

H7 Led Far Nedir?

H7 led far tek flamanlı olarak tasarlanan ve led teknolojisiyle geliştirilmiş far modelidir. Genellikle kısa farlar için kullanılan ürünlerdir. 

H7 Led Nasıl Takılır?

Öncelikle h7 led lamba takılması işleminin gayet kolay olduğunu belirtmeliyiz. Farın sorunsuz bir şekilde takılması için bu alanda deneyimli olmak gerekmez. Far kapağını dikkatli bir şekilde çıkarmalısınız. Ardından araçta takılı olan mevcut farı, far yuvasına zarar vermeden çıkarın. Satın aldığınız led farı aynı yuvaya, aynı şekilde takın ve far kapağını da yine yuvalara zarar vermeden kapatın. Sadece birkaç dakika içerisinde H7 far çeşitlerinin far yuvasına takılması mümkün oluyor. Araçta mevcut olan far elektrik aksamı kullanıldığından H7 farların çalışması için elektrik desteği sunulması gerekmiyor. 

Şimşek Etkisi Nedir?

Led far çeşitlerinde şimşek etkisi artık aranan özelliklerden biri haline geldi. Şimşek etkisi, led farın selektör yapılması sırasında anında tam parlaklığa ulaşması ile ortaya çıkan etkidir. Şimşek çakmasına benzer bir şekilde, anında parlama yapıyor olması, halk arasında bu özelliğin ‘şimşek etkisi’ olarak adlandırılmasını beraberinde getiriyor. Sitemizde incelediğiniz H7 led far çeşitlerinin tamamı şimşek etkisine sahiptir. 

H7 Led Takarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Satın aldığınız h7 soket led far modelini takarken, far yuvasına zarar vermemeye dikkat etmelisiniz. Her ne kadar sağlam materyallerden üretilmiş olsa da far yuvaları da zamanla yıpranabiliyor. Ters bir döndürme hareketi bile yuvanın zarar görmesine neden olabilir. Dikkatli bir şekilde led far çeşitlerini takmanız durumunda bir problem yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. 

 

Sitemizde farklı araç modelleri ile uyumlu olan çok sayıda H7 led far çeşitleri bulunuyor. Seçtiğiniz modelin aracınıza uygun olduğundan emin olmalısınız. En uygun fiyatla, en kaliteli H7 far çeşitlerini temin etmek için geç kalmayın ve siparişinizi şimdi iletin!


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR