H13 Led Farda Yüksek Kalite Joyecar’da!

Kullandığınız far çeşitlerini yepyeni teknolojilerle tasarlanan led farlarla değiştirmek isterseniz, yüksek kaliteyi bu adreste bulacaksınız. Joyecar olarak sizleri en kaliteli ve en dayanıklı H13 led far modelleri ile buluşturuyoruz. Uzun ve sorunsuz kullanım ömrü beklentisini fazlasıyla karşılayan far çeşitleri aracınıza kolaylıkla takılabilir. Bu benzersiz led far modelleri arasından şimdi seçiminizi yapın!

Kullandığınız araca uygun h13 soket sistemine sahip olan led far modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. En iyi led far hangisi sorusunun yanıtı olan modeller düşük fiyat fırsatını da sizlere sunuyor. CSP sistemiyle geliştirilen ve en iyi aydınlatmayı sunan modeller, güveni bir sürüş yapmanız için hazırlandı. H13 far modelleri şimşek etkisine de sahiptir! 

H13 Led Far Nedir?

H13 led far araçlarda güvenli bir sürüş için güçlü yol aydınlatmasına sahip olması için tasarlanan far çeşitlerinden biridir. Selektör yapıldığında şimşek etkisi sunuyor olmasıyla da ön plana çıkar. 

H13 Led Nasıl Takılır?

H13 led lamba takılması için profesyonel yardım alınması gerekmiyor. Far kapağı sökülerek aracın orijinalinde mevcut olan far lambası yuvasına satın aldığınız led farı kolaylıkla takabilirsiniz. Led farlar aracın kendi elektrik bağlantısını kullanıyor ve bu nedenle ekstra elektrik aksamının araca entegre edilmesine gerek kalmıyor. 

Şimşek Etkisi Nedir? 

Led teknolojisi ile geliştirilen far modellerin son derece hızlı bir şekilde parlama yapabiliyor. Far lambasının maksimum ışık seviyesine ulaşması için belirli bir zaman geçmesi gerekmiyor. İşte bu özellik, led far çeşitlerinin şimşek etkisine sahip olmasını sağlar. Araç sürücüsü tarafından selektör yapıldığında ani bir parlama etkisi ortaya çıkar. Bu etki de ‘şimşek etkisi’ olarak adlandırılır. 

H13 Led Takarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Led farın takılması sırasında far kapağını ve lamba yuvasını korumanız gerekiyor. Dikkatli ve özenli bir şekilde far kapağını açmanız, zarar görmesini önleyecektir. Aynı zamanda farın takılma yönüne de maksimum seviyede dikkat etmeniz gerekir. Hatalı bir yönde takmanız durumunda farın yolu aydınlatması mümkün olmaz. Ayrıca far, karşı taraftan gelen sürücünün gözünü alabilir ve bu da kazalara sebebiyet verebilir. 

 

Farklı soket tipleri ile üretilebilen led far çeşitleri arasından dikkatli bir şekilde seçim yapmalısınız. Araç modeline uygun bir far seçimi son derece önemlidir. Bu noktada farların ölçü bilgilerine de göz atmanız gerekecek. Sitemizde kullanıma sunulan far modellerinin hangi araçlar için uygun olduğu bilgisine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR