Volkswagen Golf Led Far Seçenekleri

Aracınız için yüksek performans gösterebilen daha güçlü aydınlatmalar istiyorsanız tüm led aydınlatma seçenekleri için Joyecar ürünlerine bakabilirsiniz.

Volkswagen Golf'e led far takılabilir mi?

Araçların marka ve modelleri ile uyumlu olan soket tipine sahip olan led farları Volkswagen Golf araçlar için de kullanabilirsiniz. Önemli olan bir diğer nokta ise üretim yılıdır.

Hangi yıl aralıklarında Volkswagen Golf için led far takılabilir?

En eski modeller arasından Volkswagen Golf 2001 yılında üretilen araçlar için led aydınlatma kullanılabilir. Her yıl üretilen araçlar için olmasa bile belli yıl aralıklarında üretilen diğer Volkswagen Golfler için de led aydınlatma kullanılabilir.

Volkswagen Golf led farları nelerdir?

Aracın uzun ve kısa farları için led aydınlatma tercih edebilirsiniz. Bunun için ise H7 ve H11 soket tipine sahip olan led far modelleri arasından istediğiniz performansa uygun olacak bir seçim yapabilirsiniz.

Volkswagen Golf modelindeki araçlara led far nasıl takılır?

Led farlarınızı takmadan önce aküden gelen elektriği kesmeniz gerekir. Bunun için yapacağınız en sağlıklı uygulama akünün kutup başlarını sökmektir. Eğer böyle bir imkanınız yoksa kontağı kapatarak aküden gelen elektriğin kesilmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemin akabinde ise farların kapaklarını sökerek eski lambaları soketlerinden çıkarın. Yeni lambaları takın ve farları yuvalarına oturtun. Far kapaklarını kapatın. Kontağı çalıştırarak farların yanıp yanmadığını kontrol edin. Eğer farlar yanmıyorsa artı ve eksi kutupları yanlış takmış olabilirsiniz. Tam tersi şekilde takarak yeniden deneyin. Lambalar hala yanmıyorsa uzman birinden destek alın. 

Volkswagen Golf led far takarken nelere dikkat edilmelidir?

Aküden gelen elektriğin kesilmesi, iç aydınlatmada ise lamba anahtarlarının kapalı olması dikkat edilmesi gereken konulardır. 

Joyecar kapsamında Volkswagen Golf paketinde hangi ledler bulunur?

Aracınız için uygun olan uzun ve kısa farları bulabilmenizin yanı sıra iç aydınlatma seçeneklerini de Joyecar’da bulabilirsiniz. 

İç aydınlatma kapsamında neler bulunur?

Ön ve arka tavan aydınlatmaları, kapı aydınlatmaları güneşlik aydınlatmaları, bagaj aydınlatmaları araç marka ve modeline göre değişiklik göstermekle birlikte genellikle bu kapsamda bulunur.

Led far ömrü ne kadardır?

İki ile on yıl arasında değişmekle birlikte farların ve akünün düzenli olarak bakımının yapılmasına da bağlıdır. Eğer düzenli periyotlarla bakım yapılmazsa farların ömrü öngörülenden  çok daha az olabilir. 

Volkswagen Golf paketi kapsamında takılan led farların özellikleri nelerdir?

Joyecar’da bulabileceğiniz led farlar bir yıl garanti kapsamındadır. Kaliteli ve uzun ömürlü olan led farlar farklı lümen değerlerinde ve özelliklerde yer alır. 

Volkswagen Golf led far uygulamaları nasıl olmalıdır, destek alınmalı mıdır?

Eğer bu işlemi daha önce hiç yapmadıysanız uzman birinden destek almanız gerekebilir. Aksi halde yapacağınız işlemde meydana gelebilecek bir hata sadece farlara değil; far yuvalarına ve elektrik aksamına da hasar verecek sonuçlar meydana gelebilir. 

Volkswagen Golf modellerinde iç aydınlatmayı değiştirmek faydalı mıdır yoksa zararlı mıdır?

Aracınız için doğru olan ürünü seçmeniz ve uygulamasını doğru bir şekilde yapmanız halinde herhangi bir zarar söz konusu olmaz.

Volkswagen Golf araç ön ve arka aydınlatma kapsamına neler girmektedir?

Ön ve uzun farlar, sis farları , sinyaller , stoplar , park lambaları , plaka aydınlatması ön ve arka aydınlatma kapsamına girer. 

Volkswagen Golf gibi araçlarda ön far seçimi nasıl olmalıdır?

Uyumlu soket tipine sahip olan led farlar arasından dilediğiniz lümen değerindeki farı aracınız için seçebilirsiniz. Sürüş deneyiminize hitap eden özellikteki farlar arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Volkswagen Golf aracınız için seçeceğiniz led farı Joyecar’da bulabilirsiniz.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR