Volkswagen Beetle Led Far Seçenekleri

Volkswagen Beetle aracınızın aydılatmasının daha güçlü olmasını istiyorsanız siz de Joyecar’da bulunan led far seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Volkswagen Beetle araç modeline led far takılabilir mi?

Volkswagen Beetle araçların üretim yılına bağlı olarak ve yine bu esasta değişkenlik göstermek koşuluyla led far takılması mümkündür.

Hangi yıl aralıklarında Volkswagen Beetle için led far takılabilir mi?

1998 yılı üretime sahip olan araçlardan itibaren her üretim yılı için farklılık göstermekle birlikte Volkswagen Beetle araçlara led far takılabilir.

Volkswagen Beetle led farları nelerdir?
Uzun ve kısa farlar başta olmak üzere Volkswagen Beetle araçların diğer aydınlatma seçenekleri için de led farları bulabilirsiniz.

Volkswagen Beetle led far nasıl takılır?

Öncelikle aküden gelen elektriğin kesilmesi gerekir. Aküden gelen elektriğin kesilmemesi halinde sigortanın atması ya da elektrik donanımında bir arıza çıkması söz konusu olabilir. Bunun için de en iyi yöntem aslında akü kutup başlarının sökülmesidir. Böyle bir işlemi uygulayamazsanız bile kontağı kapatarak elektrik akımını kesebilirsiniz. Akabinde ise far kapak lambalarını sökerek eski lambaları çıkarın. Yerine ise yenisini taktıktan sonra kontağı açarak led farlarınızın çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Eğer çalışmıyorsa  (+) ve (-) kutup başlarını ters şekilde takmış olabilirsiniz. Tam tersi bir uygulamayla tekrar deneyin. Eğer yine de çalışmazsa alanında uzman olan bir kişiden destek alabilirsiniz.

Volkswagen Beetle led far takarken nelere dikkat edilmelidir?

Aküden gelen elektriğin kesilmiş olması ve led farların kutuplarına göre doğru bir şekilde takılmasına dikkat edilmelidir.

Joyecar kapsamında Volkswagen Beetle paketlerinde hangi ledler bulunur?

Led far seçenekleri arasında farklı soket tiplerine uyumlu olanlar haricinde şimşek etkili olması gibi bazı ek özelliklere göre de seçim yapabilirsiniz. Bununla birlikte yine iç aydınlatma paket seçeneklerine de bakabilirsiniz.

İç aydınlatma kapsamında neler bulunur?

İç aydınlatma kapsamında üretim yılına bağlı olarak kapsam değişmekle birlikte 2 tepe lambası, 2 tavan lambası, 2 güneşlik lambası, 2 kapı altı lambası, 1 bagaj lambası, 1 torpido lambası bulunur. 

Led far ömrü ne kadardır, ne kadar sürede değişmesi gerekir?

Normal şartlar altında ve kalitesine bağlı olarak 2-10 yıl arası ömrü olan led farlar, far ve akünün periyodik bakımlarının düzenli olarak yaptırılmasına bağlı olarak da değişir. 

Volkswagen Beetle paketi kapsamında takılan led farların özellikleri nelerdir?

Joyecar’da bulabileceğiniz kaliteli olan ürünlerin tümü 1 yıllık garanti kapsamı içinde yer alır. Doğru bir uygulama ve kullanım ile birlikte uzun yıllar boyunca hiçbir sorun çıkarmaz.

Volkswagen Beetle led far uygulamaları nasıl olmalıdır, destek alınmalı mıdır?

Uygulaması zor olmayan farları takmakla ilgili daha önce bir deneyiminiz bulunmuyorsa alanında uzman birinden yardım alabilirsiniz. Bu konuda Joyecar olarak bizler de gereken desteği sunabilmekteyiz.

Araç dışı aydınlatma kapsamına neler girmektedir?

Bazıları aracın marka ve modeline göre değişiklik gösterse de kısa ve uzun farlar, sinyaller , park lambaları , stop lambalar , plaka aydınlatması, sis farları dış aydınlatma kapsamında yer alır.

Ön far led seçimi ve değişimi nasıl olmalıdır?

Aracınız için öncelikle uygun soket tipine sahip bir far seçmelisiniz. Bunun akabinde ise şimşek etkili olup olmaması gibi seçenekleri değerlendirerek sürüş deneyiminize uygun olan far seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

İç aydınlatmayı değiştirmenin bir zararı var mıdır?

Doğru bir ürün ve uygulama ile birlikte iç aydınlatmayı kullanmanızda hiçbir sorun yoktur.

 

Siz de şimdi Volkswagen Beetle aracınız için istediğini kalitede ve özelliklere sahip olan led far seçeneklerini Joyecar’dan hemen alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR