Joyecar'ın led far modelleri nasıl çalışır?

Led farlar, halojen farlara göre çok daha güçlü bir şekilde ışık yayar. Yaydığı ışığın daha güçlü olmasına rağmen ise halojen farlardan çok daha az ısınmasını sağlayan bir sisteme sahiptir. Ancak çalışma prensibi yine halojen farlarda olduğu gibidir: Led farlar, aracın aküsünden aldığı enerji ile çalışmaya başlar. Yalnızda uzun ya da kısa farlar değil, plaka aydınlatması, sis farları , park lambaları, stop lambaları , iç aydınlatma led farlar da yine aynı prensip ile çalışır.

Araçtan araca led far değişir mi?

Led farlar soket tiplerine göre değişiklik gösterir. Her soket tipi ise her araç için geçerli değildir. Fiat marka araç led farları, başka bir markada kullanmak mümkün olmayabilir. Ayrıca led farların aydınlatma şiddetine bağlı olarak da yapılacak seçim değişebilir.

Hangi tip led far tercih edilmelidir?

Öncelikle aracınızın marka ve modeline bağlı olarak uygun bir led far seçeneğini tercih etmelisiniz. Örneğin; Joyecar F2 serisi H4 soketi olan led far, H4 soketi ile uyumlu tüm araçlarda kullanılabilir ancak aynı araçlara H11 ya da H7 soket tipine sahip olan led farlar uyumlu değildir.

Hangi araçlar led far tercih edebilirler?

Led farlar her araçta tercih edilebilir. Aracın türü, marka ve modeli fark etmeksizin her araç için uygun soket tipine ve istenen parlaklığa ait olan led farları tercih edebilirsiniz.

Fiat marka araçlarda farklı led far seçenekleri mi bulunmaktadır?

Led farlar araçlarım sadece markalarına göre değil, modellerine göre de değişebilir. Bu sebeple Fiat marka araçlar için de led far seçenekleri değişiklik gösterebilir

Fiat marka araçlar için hangi led far modelleri tercih edilmelidir?

Fiat marka araçlar için seçeceğiniz led far modelleri aracınızın modeline göre değişiklik gösterir. Genellikle H7 soket tipine sahip olan Fiat araçlarda modele göre iç aydınlatma, bagaj aydınlatması gibi alanlar değişebilir. Bununla birlikte seçilecek olan ampulün yayacağı ışık yoğunluğuna göre de değişebilir.

Fiat marka araçlarda led far nasıl takılır?

Öncelikle farlara aküden gelen enerjinin kesilmesi gerekir. Daha sonra araçta bulunan mevcut farların kapaklarının çıkarılması gerekir. Soket yuvasından eski lambayı çıkarıp yerine yeni led ampulü takabilirsiniz. Farı taktığınız zaman çalışmıyorsa eğer ampulleri çıkarıp tekrar takmayı deneyebilirsiniz. 

Fiat marka araçlarda kısa far, uzun far farkı nedir? Led far tercihi değişir mi?

Fiat marka araçlarda kısa far ve uzun far arasında temelde aydınlatılacak olan mesafe farkı bulunur. Bu doğrultuda da kısa farlara takılacak olan led far ile uzun farlara takılacak olan led farlar değişiklik gösterir.

Aracıma uygun led farı nasıl bulabilirim?

Joyecar’da, piyasadaki araç marka modelleri için pek çok led far bulabilirsiniz. Aracınız için uygun olan led farları, sis farları, stopları, park lambalarını, iç aydınlatmaları için en doğru seçenekler için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Joyecar’da Fiat marka araçlar için led far seçenekleri ve paketleri bulunmakta mıdır?

Evet, Fiat marka araçlar için farklı aydınlatmalar için led far seçeneklerini bulabilirsiniz.

Led far yanlış takılırsa ne olur, zarar verir mi?

Aracınıza yanlış takılması halinde sokete zarar vermeniz ya da led farın çalışmaması söz konusu olmakla birlikte düzeltilemeyecek bir zarar verilmez.

Takılan led farda titreme olur mu?

Led farda titreme olabilir. Bunun sebebi bağlantının doğru yapılmaması ya da aküden gelen elektrik donanımında bir arızanın mevcut olması olabilir. Kontrol etmeniz ya da profesyonel birine göstermeniz gerekebilir.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR