$74.90 KDV Dahil
$79.90 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
$34.90 KDV Dahil
$39.90 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
$69.90 KDV Dahil
$75.90 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
$39.90 KDV Dahil
$45.90 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1

Joyecar H4 Led Far Modelleriyle Tanışın!

Şimşek etkisi eşliğinde son derece güçlü bir selektör yapabilmek için tasarlanan h4 led far modelleri için doğru adres Joyecar! CSP led odaklamalı teknolojiyle dizayn edilen far modelleri hızlı montaj ve uzun kullanım ömrü beklentilerini karşılıyor. Süper mini slim kasaya sahip olan far modelleri kompakt tasarımıyla hızlı bir şekilde monte dilebiliyor. 

Tüm soket tipleri ile uyumlu olan H4 led far modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Bu özel tasarımlar CPS led odaklamalı olarak üretildi. Farlar, ufuk ve odak çizgisi oluşturarak güvenli bir sürüş yapmaya olanak tanıyor. Yüksek kalite düzeyinde malzemelerden üretilmiş olması ise led farların kullanım ömrünü uzatıyor. 

H4 Led Far Nedir?

Araçlar için tasarlanan h4 led lamba çift flamanlıdır. Tek bir ampul içerisine 2 adet tungsten yerleştirilerek tasarlanan led farlar, son yıllarda daha fazla ilgi görüyor. 2 tungsten flamandan biri kısa, diğeri ise uzun ışık huzmesi için kullanılır. Uzun ve kısa far işlevinin tek ampule kazandırılması ile elde edilen H4 led farlar, son derece kullanışlı olmasıyla da araç sahiplerinden beğeni topluyor. 

H4 Led Nasıl Takılır?

Öncelikle araç modeline uygun olan bir led far seçimi yapılması önemlidir. Far kapağının açılması ve mevcut olan far lambasının çıkarılması gerekir. Bu işlemler sırasında dikkatli olunması ve özellikle far lambasının yuvasına zarar verilmemesi gerekir. Ardından satın aldığınız H4 farı yavaş bir şekilde ampul yuvasına aynı şekilde takabilirsiniz. Far kapağının sıkıca kapatılmasının ardından H4 led far takılması işlemi de tamamlanmış olur. 

Şimşek Etkisi Nedir?

Araç farlarında şimşek etkisi olarak tabir edilen etki, selektör yapılması sırasında parlak bir ışık yayılmasıdır. Led ampullerin anında parlama özelliğinden faydalanılarak tasarlanan şimşek etkili farlar ile bu etki araç kullanıcısı tarafından yaratılır. 

H4 Led Takarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Araca H4 led far takılırken far kapağına ve h4 soket bölümüne zarar verilmemelidir. Bu led farlar aracın kendi far yuvasına takılarak kullanılır. Aynı zamanda ürün modeli seçerken kullanılan araca uygun bir H4 far tercih edilmesine de özen gösterilmesi gerekiyor. Kaliteli ve uzun kullanım ömrü sunabilen Joyecar far çeşitleri arasından seçim yapmalısınız. 

 

Aracınıza uygun olan H4 led far çeşitlerine sahip olmak çok kolay! Siz de ihtiyacınız olan far çeşitlerini Joyecar farkıyla temin edebilir ve indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Seçenekler azalmadan aracınızı bu benzersiz far tasarımlarıyla buluşturun!


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR