Uzun Ömürlü H1 Led Far Çeşitleri

Son teknoloji CSP led çipleri ile üretilen h1 led far modelleri şimşek etkili led far arayanlar için en ideal seçenektir. Tüm ışık gücünü çizgi halinde yola aktaran led farlar ufuk ve odak çizgisi oluşturur. H1 led far koleksiyonumuz içerisinde her araç tipine uygun olan modelleri bulabilir ve hızla sipariş vererek satın alabilirsiniz. Farklı soket tipleri ile uyumlu olan fark çeşitleri arasından aracınıza uygun olanı anında seçin. 

Ürün modellerinin üzerine tıklayarak hangi araçlar ile uyumlu olduğunu görebilirsiniz. Teknik özellikleri hakkında bilgi edinmek için de üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Güçlü bir selektör şansı sunan şimşek etkili H1 led far çeşitleri garanti kapsamında adresinize ulaşıyor. Montajını kolaylıkla yapabilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

H1 Led Far Nedir?

Ampul gövdesine entegre edilen soğutucu sayesinde içeride oluşan ısıyı soğutabilen ve daha kompakt bir tasarıma sahip olan far çeşitleri H1 led far olarak tanımlanır. Bu far çeşitlerinin en önemli özellikleri ampule yakın kabloların ısınmasını önlemesi ve montajının gayet kolay bir şekilde yapılmasıdır. 

H1 Led Nasıl Takılır?

Aracınıza led far takmadan önce far kapağını açmanız gerekiyor. Ardından araçta takılı olan halojen ampulü sökün. H1 led ampülü, tıpkı halojen ampulü söktüğünüz gibi aynı sistemle takın. Far kapağını kapatın. H1 led ampulleri monte etmek işte bu kadar kolay. Led ampuller araçların orijinal soketine takıldığı için ekstra bir elektrik bağlantısı gerektirmez. 

Şimşek Etkisi Nedir?

Led teknolojisi ile üretimi gerçekleştirilen h1 led lamba çeşitleri, minimum enerji tüketimi ile maksimum ışık üretmeyi başarıyor. Led far çeşitlerinin anında tam parlaklığa ulaşması ve son derece yüksek selektör elde edilmesini sağlaması, şimşek etkisi olarak tanımlanıyor. 

H1 Led Takarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Seçtiğiniz H1 led farın, aracınızdaki far yuvasına uygun ölçülerde olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde orijinal sokete ampulü takamayabilir ya da montaj sonrası far kapağını kapatamayabilirsiniz. Bu nedenle pek çok farklı ölçüde tasarlanabilen H1 led far çeşitleri arasından hangi h1 soket yuvasına uygun sorusunun yanıtını biliyor olmanız gerekir. 

Kaliteli ve uzun kullanım ömrü sunan bir H1 led far seçmeniz de önem taşıyor. Uzun ve sorunsuz kullanım ömrü sunabilmesi için kaliteden ödün vermeyin. Ufuk ve odak çizgisi oluşturan bir tasarıma sahip H1 led farlara yönelin. 

 

Joyecar olarak sizleri uzun ömürlü ve yüksek kalite düzeyinde H1 led farlarla buluşturuyoruz. Aracınıza uygun olan modeli anında seçebilir ve uygun fiyatla hemen online sipariş verebilirsiniz. 


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR