Honda Marka Araçlarda Led Far Seçenekleri

Araçların daha güçlü bir aydınlatma sistemine sahip olması için siz de aydınlatma sisteminizi led aydınlatma ile değiştirebilirsiniz.

Joyecar led far çeşitleri nelerdir?

Farklı soket tiplerinde ve lümen değerlerinde üretilen led farlar için pek çok araç markası ve modeli için led far bulabilirsiniz. H1 , H7 , H4 ve daha pek çok farklı soket tipi ile serinin bulunduğu led farların yanı sıra araç içi aydınlatma setlerini de yine Joyecar’dan temin edebilirsiniz.

Araç markalarına göre far çeşitleri değişir mi?

Led farlar farklı soket tiplerinde ve farklı lümen değerlerinde üretilirler. Her araçt far soket tipi aynı olmadığı için seçilecek olan led farlar da değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte uygun olan seri içinde de yine farklı özelliklere sahip olan led farlar bulunması mümkündür.

Hangi tip led far tercih edilmelidir?

Başta araç için uyumlu olan soket tipine göre bir led far seçimi yapılmalıdır. Bununla birlikte seçilecek olan led farın kaliteli bir ürün olması, yeterli lümen değerine sahip olması gerekmektedir. Yapılacak olan seçim de yine bu doğrultuda yapılmalıdır. 

Araç tipine göre led far çeşitleri değişir mi?

Araç tipine bağlı olarak led far çeşitleri değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte lümen değerleri arasında da farklar olur.

Honda marka araçlarda farklı led far seçenekleri mi bulunmaktadır?

Soket tipine bağlı olarak bazı değişiklikler söz konusu olsa da genellikle bir araç markasının modelleri arasında majör değişiklikler olmaz.

Honda marka araçlar için hangi led far modelleri tercih edilmelidir?

Aracınızın markasına göre seçeceğiniz led farlar arasından ihtiyacınızı karşılayacak lümen değerine sahip bir led far tercih etmenizi önermekteyiz. Joyecar olarak bizimle iletişime geçebilir, araç yılınıza göre size uygun led far modeli için yardımcı olabiliriz.

Honda marka araçlarda led far nasıl takılır?

Öncelikle aküden gelen elektrik enerjisinin kesilmesi gerekir. Aksi halde sigortanın atması söz konusu olur. Bununla birlikte eski ampul çıkarılıp sokete yeni led far takılır. Yuvasına yerleştirilmesinin ardından ise çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. 

Honda marka araçlarda kısa far, uzun far farkı nedir? Led far tercihi değişir mi?

Daha çok şehir içi trafikte kullanılan kısa farlardan farklı olarak uzun farlar şehirler arası yollarda, uzun mesafenin görülmesi gereken şart olan rotalarda kullanılır. Her iki far tipi için de led far kullanılması mümkündür. 

Aracıma uygun led farı nasıl bulabilir?

Aracınız için en uygun olan led far konusunda Joyecar uzmanlığından faydalanabilirsiniz. Joyecar ile iletişime geçerek aracınız için en uygun olan led far konusunda doğru bilgi edinebilirsiniz. 

Joyecar'da Honda marka araçlar için led far seçenekleri ve paketleri bulunmakta mıdır?

Joyecar’da Honda marka araçların farklı modelleri için de led farlar ve iç aydınlatma setleri bulabilmeniz mümkündür. Üstelik garanti kapsamındaki ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz bir sorun karşısında kesin bir çözüm de elde edebilirsiniz.

Led far yanlış takılırsa ne olur, araca zarar verir mi?

Eğer soketin ya da yuvanın zarar görmesine sebep olacak bir montaj işlemi yaparsanız arızanın oluşması söz konusu olabilir. Böyle bir durumu önlemek için uzman desteği almanızı önermekteyiz..

Takılan led farda titreme olur mu? Neden olur?

Montajın yanlış yapılması sebebiyle led farda titreme meydana gelebilir. Bununla birlikte eğer aküden gelen elektrik akımında donanımsal bir sorun varsa yine farların titreme yapması normal olabilir. Bu durumda bir teknik servisten ya da uzmandan destek almanız gerekir.

Siz de Honda marka aracınız için led far bakmak istiyorsanız hemen Joyecar’daki ürünleri inceleyin.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR