1

Tak & Çalıştır Sistemine Sahip En Pratik Side Marker Aydınlatma Ürünleri

Joyecar olarak side marker aydınlatma ürünü ihtiyacınızda da buradayız! Yeni nesil teknolojilerle geliştirilen ve 1 yıl garantili olarak kullanıma sunulan aydınlatma ürünlerini sitemizden temin edebilir, uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. Sizler için bu ürün modellerini tek bir koleksiyonda beğeniye sunuyoruz. Aracınıza uygun olan aydınlatma modelini seçerek hemen sipariş verebilirsiniz. 

En pratik side marker araç aydınlatmalarını burada bulacaksınız. Tüm ürün modelleri tak & çalıştır prensibine uygun olan geliştirildi. Montajını saniyeler içerisinde yapabilir ve aydınlatma ürününü hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ekstra olarak montaj aparatları kullanmanıza ya da elektrik bağlantısı kurmanıza hiç gerek yok! Sadece takın ve kullanın!

Model seçeneklerinin yanı sıra farklı renk seçenekleri de sunuyoruz. Kırmızı, beyaz ve turuncu renk alternatiflerini şimdi inceleyebilir, denemek istediğiniz side marker aydınlatmalar için siparişinizi oluşturabilirsiniz. Bunun için siparişini vereceğiniz ürüne tıklayın ve hemen alt kısımda yer alan renk seçeneklerinden istediğinizi işaretleyin. 

Joyecar olarak titizlikle geliştirdiğimiz

X7 side marker araç aydınlatma serisi , kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. 2600 lümen ışık şiddetin sahip olan bu ürünler 150 derece ya da 180 derece özelliği de bünyesinde barındırıyor. Hem tek duylu olarak tasarlanan hem de çift duylu olan modelleri bir arada sunuyor, ihtiyacınıza yönelik seçimler yapmanızı kolaylaştırıyoruz. 

Dahili canbus modülü bulunan, arıza ışığı yakmayan ve soket uyumluluğuna sahip her araca uygun olan bir modele yönelmek isterseniz X7 Serisi 1157 P21/5W modelini inceleyebilirsiniz. BAY15D soketleri ile uyumlu olan bu model kırmızı ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunuyor. Seçenekleriniz arasında halojen ampul ebadında üretilen modellerin de olduğunu belirtelim. Yeni nesil side marker aydınlatma sistemlerine geçiş yapmak için hemen koleksiyonumuzu keşfetmeye başlayın. 

Side Marker Aydınlatma Çeşitleri Nelerdir?

Led aydınlatma ürünlerinden biri olan side marker aydınlatma çeşitleri, farklı amaçlarla kullanılabilen ürünlerdir. Geri vites   lambasından fren  ya da stop lambasına, sinyal lambasından gündüz farı lambasına kadar araç aydınlatma alanlarının pek çoğunda bu ürünler kullanılabilir. Led aydınlatma teknolojisiyle geliştirilmiş olmaları nedeniyle aşırı ısınma gibi problemler yaşanmadan kullanılması mümkündür. Uzun ömürlü olmaları ve aynı zamanda kolay montaj özelliği taşımaları da ön plana çıkar. 

Side Marker Aydınlatma Nasıl Takılır?

Mevcut aydınlatma kapak sistemine zarar vermeden çıkarın. Ardından sokette bulunan ampulü çıkararak satın aldığınız side marker aydınlatma ürününü aynı sokete takın. Far kapağı gibi aydınlatmayı koruyan kapak sistemini yeniden takmanız durumunda montaj işlemi de tamamlanmış olacaktır. Bu aydınlatma ürünleri araç soketinde mevcut olan elektrik aksamını kullanır. Yeni bir elektrik aksamına ihtiyaç duyulmaz. 

Side Marker Aydınlatma Kimler Tercih Edebilir?

Side marker araç aydınlatmaları her araç sahibi tarafından tercih edilebilir. Bu ürün modelleri oldukça geniş bir kullanım alanına sahip oluyor. Geri vites, fren, sinyal, stop ya da park lambası olarak rahatlıkla kullanılabilen ürünler geliştiriyoruz. Seçenekleriniz arasında gündüz farı olarak kullanılabilecek olan side marker aydınlatma ürünleri de bulunuyor. Mevcut sokete uyumlu olması kaydıyla aracınızda kullanabileceğiniz aydınlatma çeşitlerini sitemiz üzerinden hemen temin edebilirsiniz. 

Side Marker Aydınlatma Hangi Araçlara Uygun Değildir?

 

İşaret lambası olarak da kullanılabilen side marker aydınlatma çeşitleri pek çok araç modelinde kullanılabiliyor. Önemli olan aracın marka ve modeline uygun olan aydınlatma modelini tercih etmektir. Bir başka deyişle her bir side marker aydınlatma her aracın soketine uyumlu olmayabilir. Halojen ampulünde soket uyumluluğuna dikkat edildiği ve mevcut sokete uyumlu bir side marker modelinin tercih edilmesi durumunda sorunsuz bir şekilde montaj yapılabilir. 


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR