Volkswagen Passat Led Far Seçenekleri

Volkswagen Passat model araçlar için led aydınlatma seçeneklerinin tümünü Joyecar’da bulabilirsiniz. Şimdi iletişime geçin.

Volkswagen Passat'a led far takılabilir mi?

Volkswagen Passat aracın modeli ile uyumlu olan soket led farların aracın üretim yılını da esas alarak takabilmek mümkündür. 

Hangi yıl aralıklarında Volkswagen Passat için led far takılabilir?

1998 üretim yılındaki araçlardan itibaren 2015 yılına kadar olan Volkswagen Passat araçlar için Joyecar’da led aydınlatma paketlerini bulabilirsiniz. Bununla birlikte yine uyumlu olan soket tipine sahip led far seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

Volkswagen Passat led farları nelerdir?

Aracın üretim yılına göre değişmekle birlikte en geniş kapsamlı olarak uzun ve kısa farlar , stoplar , park lambaları , araç içi aydınlatma paketleri olmak üzere pek çok kısım için led aydınlatma kullanmanız mümkündür.

Volkswagen Passat led far nasıl takılır?

Öncelikle aracın far kısmına giden elektrik akımını kesmeniz gerekir. Bunun için uygulayacağınız en iyi yöntem akü kutup başlarını sökmektir. Eğer böyle bir işlemi uygulayamıyorsanız kontağı kapatarak aküden gelen elektriğin kesilmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemin akabinde ise far lamba kapaklarını sökmelisiniz. İçindeki eski lambaları çıkarıp yenilerini takmalısınız. Bu aşamadan sonra ise kontağı çalıştırarak farların yanıp yanmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer siz lambaları taktıktan sonra farlar yanmıyorsa (+) ve (-) kutupları yanlış yuvalara bağlamış olabilirsiniz. Böyle bir durumda farları tam tersi şekilde takarak tekrar deneyin. Yine de olmuyorsa sorunun aküden ya da elektrik bağlantısından kaynaklı olabileceğini düşünerek alanında uzman birinden yardım isteyin.

Volkswagen Passat led far takarken nelere dikkat edilmelidir?

Her şeyden önce aracınız için uygun soket tipine sahip olan bir led far seçmelisiniz. Bunun dışında ise montajını yaparken aküden gelen elektriği kesmiş olduğunuza emin olmalısınız. 

Joyecar kapsamında Volkswagen Passat paketinde hangi ledler bulunur?

İç aydınlatma kapsamında yer alan bütün led farları paket içinde bulabilirsiniz. 

İç aydınlatma kapsamında neler bulunur?

Araçların üretim yılına göre değişiyor olsa da genel olarak Volkswagen Passat araç içi aydınlatma paketlerinde ön tavan lambası, arka tavan lambası, kapı lambaları, torpido lambası, güneşlik lambası, bagaj lambası bulunur.

Led far ömrü ne kadardır?

2-10 yıl arasında değişen led far ömrü, farların ve akünün periyodik bakımının ne derece düzenli yaptırıldığı ve farların ne sıklıkta kullanıldığına bağlı olarak değişir. Örneğin, daha çok gece sürüşleri yapılan bir aracın far ömrü, daha çok gündüzleri kullanılan bir araca göre çok daha düşük olacaktır.

Volkswagen Passat paketi kapsamında takılan led farların özellikleri nelerdir?

Uzun ömürlü olan led farlar, farklı lümen değerlerinde ve şimşek etkili olması gibi farklı özelliklerle Joyecar’da bulunmaktadır. 


Volkswagen Passat led far uygulamaları nasıl olmalıdır, destek alınmalı mıdır?

Eğer daha önce bu konuda hiçbir deneyiminiz olmadıysa alanında uzman birinden destek almanız daha doğru ve kısa sürede bir uygulama ile farlarınızı kullanmaya başlamanızı sağlayabilir. Joyecar olarak sizleri güvenilir uzmanlara yönlendirme konusunda da yardımcı olabilmekteyiz.

Volkswagen Passat modellerinde iç aydınlatmayı değiştirmek faydalı mıdır yoksa zararlı mıdır?

Eğer doğru bir ürün seçilir ve doğru bir uygulama yapılırsa aracınız için hiçbir zarar söz konusu olmadan led aydınlatmaları kullanabilirsiniz.

Volkswagen Passat araç ön ve arka aydınlatma kapsamına neler girmektedir?

Uzun ve kısa farlar , park lambaları , stop lambaları , sinyal lambaları , sis farları , plaka aydınlatması ön ve arka aydınlatma kapsamına girmektedir.

Volkswagen Passat gibi araçlarda ön far seçimi nasıl olmalıdır?

Seçeceğiniz led farın kesinlikle aracınız ile uyumlu olmasına ve seyir konforunuz için yeterli lümen değerine sahip olmasına, istediğiniz diğer özellikleri barındırmasına dikkat etmelisiniz. 


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR