Joyecar Hakkımızda - Biz Kimiz?

 

    Türkiye’nin önde gelen araç aksesuar üreticisi Joyecar olarak, üst düzey kalitede ürettiğimiz; kullanıcı ve çevre dostu ürünleri müşterilerimizle buluşturmak için 2011 yılında İstanbul’da kurulduk. Günümüzde; üretimini yaptığımız üst segment led far sistemleri ve araç içi kameraları ile Türkiye’nin en kaliteli ve müşteri odaklı çalışan firmalarından biriyiz.

 

    Ülkemizde, araç aksesuarları taleplerini en iyi şekilde karşılamak için sektörün ihtiyaçlarını, teknoloji ve tecrübe ile harmanlayarak hem kalite hem fiyat/performans alanında sektöre liderlik ediyoruz.

 

    Ürün performansı ve kalitesine odaklanarak çıktığımız Ar-Ge yolculuklarımızda; gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek ve müşterilerimize optimum çözümler sunabilmek için hızlı, inovatif ve güvenilir bir politika sürdürüyoruz.    Tüm ürünlerimizi; üretim aşamasında titizlikle takip ediyor, en kaliteli donanım parçalarını optimal yazılım çözümleriyle birleştirerek son kullanıcıyla buluşturuyoruz.  Ürünlerimizde kullandığımız mikro ve makro seviyedeki tüm donanımları, maksimum sürüş güvenliğini ve kullanıcı konforunu baz alarak seçiyoruz.


    2011 yılında temelleri atılan ve günümüzde alanında lider platformlardan olan Joyecar olarak çıktığımız bu yolda, sektöre yenilikçi ve müşteri odaklı bir bakış açısı kazandırmış olmaktan gurur duyuyoruz. Led far sistemleri ve araç içi kameraları ile başlangıç yaptığımız uzun yolculuğumuza, araç aksesuarları kategorisinde bir okyanus olma hedefiyle hız kesmeden devam ediyor, bize güvenen ve destek olan tüm müşterilerimize saygılarımızı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR